Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Stara Kopalnia poleca się na wielkanocny spacer

WAŁBRZYCH. Tych, którzy chcą uciec od zgiełku świątecznych przygotowań, do Starej Kopalni zapraszamy w sobotę. W czasie świąt na zwiedzanie zapraszamy w poniedziałek wielkanocny. W niedzielę wielkanocną nie będzie możliwości zwiedzania wnętrz Starej Kopalni, ale zapraszamy na spacer po części zewnętrznej kompleksu.

W sobotę wałbrzyska atrakcja pracuje bez zmian. Historyczny kompleks można zwiedzać w godzinach od 10.00 do 18.00. Ostatnie wejście jest o godzinie 16.00. Całe rodziny zapraszamy do wspólnej zabawy w małym centrum nauki SOWA, które będzie czynne od 10.00 do 17.00. Sobota to także „Nocna Szychta z pracami górniczymi”. Spotkanie zaplanowane jest o godzinie 18.00. Bilety dostępne są na www.starakopalnia.pl.

W niedzielę wnętrza Starej Kopalni nie będą dostępne, ale po wielkanocnym śniadaniu wszystkim mieszkańcom Wałbrzycha polecamy spacer po zewnętrznej części kompleksu. W Poniedziałek Wielkanocny spotkają się już z turystami przewodnicy. Starą Kopalnię będzie można zwiedzać w godzinach od 10.00 do 18.00, do małego centrum nauki SOWA zapraszamy w godzinach od 10.00 do 17.00.

– Zapraszamy zarówno w sobotę, jak i w poniedziałek na zwiedzanie czy na zabawę do małego centrum nauki SOWA. To okazja by w czasie świąt aktywnie i rodzinnie spędzić czas, a przy okazji czegoś się dowiedzieć i nauczyć – zachęca Marta Wróbel ze Starej Kopalni.
Wsp.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

2 × 5 =