Aktualności,  Sport

Szczyt nie zawiódł w Wałbrzychu

Podopieczni Rafała Lipińskiego jako beniaminek od początku tego sezonu spisują się lepiej niż dobrze w rozgrywkach wałbrzyskiej klasy A. W 7. kolejce Szczyt Boguszów-Gorce pokonał na wyjeździe 7:2 (4:1) zespół Podgórza Wałbrzych.

Już po 10. minutach było 0:2. Autorami goli byli Pieczka i Jarosław Maliszewski (na zdjęciu, przy piłce). Jeszcze przed przerwą dwa kolejne trafienia dołożył Maliszewski, jednak bramka odpowiedzieli miejscowi. Do notesu trenera wpisał się Pieczka. Po przerwie popularny „Malina” dorzucił następne dwa gola w 49. i 77. minucie, a jednego zdobył grający trener Lipiński. Miejscowych stać było tylko na drugie trafienie. Sposób na Mosiora znalazł Grodecki. Szczyt po tym zwycięstwie plasuje się na wysokim 5. miejscu. Prowadzi w tabeli bez straty punktu KS Walim przed Iskrą Witków.