Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Warcaby 100-polowe z Mikołajem

KAMIENNA GÓRA. Świetlica szkolna przy kamiennogórskiej „jedynce” organizuje 10. jubileuszowy turniej w warcabach 100-polowych. Impreza odbędzie się w środę 6 grudnia w auli szkolnej. Początek o godzinie 10:30.

Do rywalizacji przystąpi 40 zawodniczek i zawodników z klas I-IV. Po nich zagra 20 uczniów z klas V-VIII. Wszyscy otrzymają pamiątkowe grawerowane medale, które już dotarły do świetlicy, pamiątkowy dyplom oraz kilka nagród rzeczowych. Najlepsi dostaną także statuetki. Będzie słodki poczęstunek oraz i napoje.

Sędzią dwóch turniejów będzie niezastąpiony Wiesław Lipień – były zawodnik II- i III-ligowego Debiutu Przedwojów w szachach. Sekretarz powiatowego zrzeszenia LZS to również długoletni arbiter w warcabach 100-polowych.

Organizatorzy informują, że karty ze zgodą rodziców na udział w wydarzeniu rozdawane są w świetlicy od 13 listopada. Limit to 40 zawodników i zawodniczek w klasach młodszych I-IV (decyduje kolejność zgłoszeń).

Jeżeli rodzice mają ochotę wesprzeć organizatorów turnieju, mogą podarować np. drobne gadżety, kubeczki, książki, smycze, długopisy lub inne nagrody rzeczowe. Wszystkich zapraszamy do kibicowania!
gt
FOTO: Finał Dolnego Śląska w warcabach 100-polowych w Bystrzycy Kłodzkiej. Zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego zdobyli aż 6 medali

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

58 − 56 =