Aktualności,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenie rozgrywek jeleniogórskiej klasy A. W 25. kolejce spotkań lider Orzeł podejmie swojego imiennika z Wojcieszowa. Natomiast wicelider Olimpia zagra w Jeleniej Górze z miejscowym Pub Golem.

Niestety w ten weekend kibice z naszego regionu nie mają wesołych min, ponieważ wszystkie zespoły zagrają na wyjeździe. W sobotę Olimpia Kamienna Góra (Powiertowski, Sochacki, Zasada, Burghardt) zagrają z jeleniogórskim Pub Golem. Nasi kibice liczą na kolejne trzy „oczka”, jednak lider Orzeł męczył się z Pub Golem, wygrywając tylko 4:3. W niedzielę do Janowic Wielkich wybiera się beniaminek Amfibolit (Kluska, Migacz, Furtak, Leśniak). Podopieczni Dariusza Kluski nie stoją na straconej pozycji. Tutaj może o zwycięstwie zadecydować nawet jeden gol. Do Maciejowej wybierają się piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie (Borys, Wójtów, Sakalski, Ziembicki). Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy strzelą o jedną bramkę więcej. O tej samej 17:00 godzinie w Podgórzynie Czarni Przedwojów (Kwaśniewski, Gądek, Wójtowicz, Jaszczur) postarają się o wygraną z niżej notowanym Miteksem.

W pozostałych spotkaniach do faworytów należą: Lechia Piechowice, Karkonosze II Jelenia Góra, natomiast Czarni Strzyżowiec  dostali punkty walkowerem za wycofanie się z rozgrywek Skalnik Czarny Bór.

sobota, 20 maja 2023:
Piast Bolków – Lechia Piechowice, godz. 17:00
Pub Gol Jelenia Góra – Olimpia Kamienna Góra, godz. 17:30
niedziela, 21 maja 2023:
Rudawy Janowice Wielkie – Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Karkonosze II Jelenia Góra – Halniak Miłków, godz. 15:00
Orzeł Mysłakowice – Orzeł Wojcieszów, godz. 17:00
KS Maciejowa – Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 17:00
GKS Podgórzyn – Czarni Przedwojów, godz. 17:00
Czarni Strzyżowiec – Skalnik Czarny Bór 3-0 vo

Prosimy kibiców o typowanie rezultatów spotkań

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

9 + 1 =