_temat_dnia,  Aktualności,  Bez kategorii,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

5. urodziny ID

KAMIENNA GÓRA/REGION. Dziś, czyli 19 kwietnia ID Informacje Dolnośląskie świętują 5. urodziny.

To dla całego naszego zespołu zaszczyt od 5 lat towarzyszyć Państwu co czwartek i codziennie na id-24.pl. Dziękujemy, że jesteście z nami. To nie są puste słowa, ale szczere wyrazy szacunku dla naszych Czytelników.

Ostatnie lata dla niezależnych mediów lokalnych nie były łatwe. Nie wszystkim udało się przetrwać ten trudny czas, a z rynku wydawniczego zniknęło wiele tytułów z dużo dłuższą historią niż nasza. Pandemia, inflacja, wybuch wojny w Ukrainie, do tego 8 lat rządów PiS, które – napiszę eufemistycznie – nie rezonowały z wolnymi mediami. Wspólnie udało nam się przezwyciężać przeciwności i nieprzerwanie informować o ważnych sprawach Czytelników ID tradycyjnego oraz Internautów w id-24.pl.

Tu podziękowania kieruję także do Reklamodawców, którzy współpracują z nami przez 5 lat. Dziękuję oczywiście moim redakcyjnym Kolegom, jak również wszystkim Współpracownikom za wytrwałą solidną robotę, którą wykonujecie z niesłabnącym zaangażowaniem. Panowie, nie ma drugich takich jak Wy!

Raz jeszcze nisko się Państwu kłaniam, dziękuję i zapraszam do czytania ID, jak również obserwowania id-24.pl i naszych social mediów.
Emilia Krzemińska
redaktor naczelna ID/id-24.pl

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

9 ÷ = 1