Aktualności,  Sport

Beniaminek się postawił

Jeleniogórska klasa A

Karkonosze II Jelenia Góra – Amfibolit Leszczyniec 4:2 (3:2)

Podopieczni Dariusza Kluski z Amfibolitu nie padli na kolana przed rezerwamu Karkonoszy. Miejscowi wyszli na prowadzenie po strzale Gila w 12. minucie spotkania. Przyjezdni szybko orwrócili rezultat potyczki. W ciągu pięciu minut najpierw Kamil Kluska (17. minuta) i Kamil Respondek (22.) znaleźli sposób na Zakrzewskiego. Gospodarze jeszcze do przerwy uzyskali dwa trafienia. Na listę strzelców wpisali się Lewkowicz i Kułakowski.

Końcowy wynik spotkania na 4:2 ustalił pod koniec pojedynku Kowalski w 89. minucie spotkania. Swoje akcje bramkowe wypracowali również goście, jednak kilka razy zawiedli pod bramką miejscowych. Bardzo dobry mecz zagrał golkiper Amfibolitu Migacz, który obronił kilka groźnych strzałów Karkonoszy i dodatkowo rzut karny.