Aktualności,  Sport

Czarni powalczyli z Orłem

W środę w I rundzie Pucharu Polski w Przedwojowie zmierzyli się miejscowi Czarni z Orłem Mysłakowice. Po 90 minutach z wygranej 5:3 (2:1) cieszyli się goście.

Prowadzenie gospodarzom dał wychowanek kamiennogórskiej Olimpii, Kumorek. Przyjezdni nie złożyli broni. Dwa razy sposób na Marcina Stepkę znalazł  Matuszewski. Jeden gol padł z rzutu karnego. W drugiej połowie zawodnicy z Mysłakowic dorzucili kolejne trzy trafienia, wykorzystując kiksy defensywy Czarnych. Autorami bramek zostali Amborski i dwukrotnie Wawrzyniak. Czarni rzucili wszystko na jedną szalę i udało się im zmniejszyć rozmiary porażki na 3:5. Do notesu trenera pisali się Wójtowicz i Kumorek.

Czarni: M. Stepko – Wasilewski, P.Migacz, Gądek, K. Migacz – Wójtowicz, Sobolewski,  Nieradko (75′ S.  Stepko), Kawerski (65′ Fryzowicz) – W. Migacz, Kumorek.