Aktualności

Góry Literatury w Starej Kopalni

WAŁBRZYCH. Na część wydarzeń są jeszcze bezpłatne wejściówki. Spotkania z Jerzym Bralczykiem czy Aleksandrem Kwaśniewskim, festiwal tłumaczy Olgi Tokarczuk i koncert Pablopavo i Ludziki to tylko część wydarzeń, które już jutro zaplanowano w Starej Kopalni w Wałbrzychu w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Góry Literatury. Na część wydarzeń wciąż dostępne są bezpłatne wejściówki, które można zarezerwować na stronie starakopalnia.pl.

Czwartkowe spotkanie z Festiwalem Góry Literatury w Starej Kopalni w Wałbrzychu rozpocznie się w samo południe od akcji edukacyjnej Tour de Konstytucja. W samo południe zaplanowano spotkanie z Jerzym Bralczykiem. Na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc.

Bezpłatne wejściówki wciąż można odebrać na Festiwal Tłumaczy Olgi Tokarczuk na Festiwalu Góry Literatury: (Nie)przezroczysty tłumacz. Dyskusja prowadzona w języku polskim rozpocznie się o 13.30. Dostępne są także bezpłatne wejściówki na spotkanie z autorką „Dintojra”. Z Sylwią Chutnik porozmawia Aleksandra Majak.

O godzinie 18.oo zaplanowano pokaz filmu „Kongres” Ariego Folmana. Po projekcji z reżyserem porozmawia Stanisław Bereś. Na pokaz i spotkanie także można jeszcze zarezerwować bezpłatne wejściówki.

Wolnych miejsc nie ma już na spotkanie o godzinie 16.30 z Aleksandrem Kwaśniewskim oraz na wieczorny koncert Pablobavo i Ludziki.

Spotkania i koncert odbywają się w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu Góry Literatury. Największe w kraju literacko-społeczne wydarzenie rozpoczęło się 4 lipca i potrwa do 14 lipca. Festiwal Góry Literatury powstał z inicjatywy Olgi Tokarczuk w 2015 roku.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

77 ÷ 11 =