Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne,  Sport

Jutro nowy nr ID

Od czwartku – 5 stycznia – w sprzedaży nowy nr ID. W wydaniu m.in.:

Czy to było podpalenie? s. 3
Po wtorkowym (3 stycznia) pożarze budynku przy Jeleniogórskiej biegły z zakresu pożarnictwa zbada, czy ogień w obiekcie pojawił się wskutek nieszczęśliwego splotu zdarzeń, czy np. mogło być to podpalenie.

Koniec Nowin Jeleniogórskich. a s. 2 i s. 7
Po 64 latach istnienia papierowe wydanie Nowin Jeleniogórskich przestało istnieć. Podobne niezależne – wolne od Obajtka, Orlenu i samorządów – tytuły lokalne borykają się z ogromnymi problemami, których bezpośrednim powodem jest sytuacja ekonomiczno-polityczna w kraju. Wiele wskazuje na to, że obecnej władzy, która zmiata jak buldożer polską przedsiębiorczość, uda się zgładzić także niezależną prasę drukowaną.

Miejski budżet na 2023 uchwalony s. 4
Wydatki zaplanowane w mieście na ten rok zdają się pomijać fakt kryzysu i nieuchronnie czekającej nas recesji. Zakładają nie tylko budowę basenów nad zalewem, ale także komunalnych budynków w trzech lokalizacjach.

Powstaną, czy zostaną w marzeniach?
Czy w szalonym kryzysie uda się wybudować nowe osiedla w Kamiennej Górze?

Bezczelny sąsiad s. 12
Pożyczył od sąsiada taczkę, okradł go i wywiózł na niej narzędzia. Złodziej był tak uprzejmy, że zwrócił poszkodowanemu… pożyczoną wcześniej taczkę.

W ID jak zawsze wiele innych ciekawych tekstów. Czekają na Was wiadomości sportowe od Grzegorza Tomaszewskiego. Mamy także horoskop na cały rok! Dziękujemy, że jesteście z nami.

Warto czytać niezależną prasę.

Red.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

15 + = 21