Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Razem dla Kamila

KAMIENNA GÓRA. Stowarzyszenie Lepsze Dziś pragnie pomóc i zachęcić Państwa do pomocy wyjątkowej babci i jej niepełnosprawnemu wnukowi Kamilowi.

Materiał o Kamilu i jego babci Bożenie obejrzycie TUTAJ: https://fb.watch/gYsTWMsHsx/

Pani Bożena (68 l.) jest babcią Kamila (30 l.) chorującego na porażenie czterokończynowe i porażenie krtani. Kamil jest głuchoniemy, przeszedł złośliwy nowotwór jądra i był leczony chemią. Kobieta nie ma wsparcia od rodziny. Samotnie wychowuje swojego wnuka i zapewnia mu całodobową opiekę – karmi go, przenosi, myje, ubiera, masuje.
Ich mieszkanie znajduje się na parterze. Niestety na ścianach widoczna jest wilgoć, która nie wpływa pozytywnie na ich zdrowie oraz funkcjonowanie. Łazienka wymaga remontu, m.in. zainstalowania kabiny prysznicowej z brodzikiem bezprogowym, zlikwidowania progu w drzwiach. Pani Bożena potrzebuje również leżaka dla osób niepełnosprawnych, bo obecnie musi sama przenosić wnuka z pokoju do łazienki. Trzy razy w tygodniu na 3 godziny przychodzi do Kamila asystentka z MOPSU. Oprócz tego wsparcia Pani Bożena jest zdana tylko na siebie.
W związku z trudną sytuacją Pani Bożeny i jej wnuka Kamila zbieramy Stowarzyszenie Lepsze Dziś z Kamiennej Góry zbiera pieniądze na:
▪️remont mieszkania, w pierwszej kolejności łazienki,
▪️zakup leżaka dla niepełnosprawnych,
▪️rehabilitację Kamila.
Pomóżmy Kamilowi i jego Babci. Sprawmy, by ich życie było chociaż odrobinę łatwiejsze.
#RazemDlaKamila

Dane do wpłat:
Stowarzyszenie Lepsze Dziś
Mickiewicza 20, Kamienna Góra
56 1020 5095 0000 5502 0244 7472
Tytułem: KAMIL

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

20 + = 27