_temat_dnia,  Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Spółka Mieszkaniowa szuka nowego prezesa ze

KAMIENNA GÓRA. Rada Nadzorcza Spółki Mieszkaniowej ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Mieszkaniowej Spółki Sp. z o.o. w Kamiennej Górze – czytamy na stronie SM.

Warunki kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Mieszkaniowej znajdują się w Uchwale nr 15 z dnia 30 czerwca 2017 r. Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki Mieszkaniowej (dostępne na stronie SM – przyp. red.)

Warunki formalne, dodatkowe wymagania, zgłoszenia kandydatów oraz miejsce i termin przekazania zgłoszeń opisane są w załączniku nr 1 do uchwały Rady Nadzorczej nr II/VII/2024.

W rozmowie z ID prezes Wojciech Smoliński (na zdjęciu) powiedział, że do ostatniego dnia maja pracuje, tak by nowo wybranemu prezesowi SM przekazać wszelkie obowiązku.
O powodach, dla których ustępuje z funkcji szefa Spółki Mieszkaniowej, W. Smoliński nie chce mówić. – To ustalenia pomiędzy mną a burmistrzem Januszem Chodasewiczem. Zapewniam jednak, że między nami nie ma żadnego rozłamu, a ja wspieram i będę wspierał burmistrza Chodasewicza w jego działaniach – zaznaczył prezes SM.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

17 + = 26