Aktualności,  Sport

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A

Przed kibicami i piłkarzami 24. kolejka jeleniogórskiej klasy A. na pierwszy plan wybija się mecz w Leszczyńcu, w którym miejscowy Amfibolit podejmie lidera Orła Mysłakowice.

Bieżąca kolejka została podzielona na dwa weekendowe dni. W sobotę na własnym boisku zagrają trzy nasze drużyny – Olimpia Kamienna Góra, Włókniarz Chełmsko Śląskie i czarni Przedwojów. Wicelider (Powiertowski, Sochacki, Młodziński, Zasada, Hołda) – podopieczni Adama Nowaka gościć będą niżej notowanego Piasta. Faworytem potyczki wydają się gospodarze, jednak ekipa z Bolkowa nie ma nic do stracenia. Włókniarz (Stawarz, Sakalski, Wójtów, Ziembicki) podejmie o tej samej godzinie rezerwy jeleniogórskich Karkonoszy. Zależy jakim składem przyjadą goście. Więcej atutów przemawia za przyjezdnymi. Zespół Czarnych (Kwaśniewski, Jaszczur, Migacz, Stepko) gościć będą na własnym terenie piłkarzy Orła Wojcieszów. Tutaj miejscowi mogą sprawić pewną niespodziankę.

W niedzielę o godzinie 11:00 zabrzmi gwizdek w Leszczyńcu, gdzie miejscowy Amfibolit (Kluska, Furtak, Leśniak, Respondek) powalczy z liderem z Mysłakowic. Wydaje się, że beniaminek stoi na straconej pozycji, lecz dopóki futbolówka w grze wszystko się zdarzyć może. W pozostałych pojedynkach faworytami wydają się: Lechia Piechowice, Halniak Miłków i Czarni Strzyżowiec. W tym ostatnim meczu dla grających radzę obstawić także wygraną Podgórzyna. Niestety ostatnie spotkanie Skalnika z Pub Golem się nie odbędzie. Skalnik 1 maja wycofał się z rozgrywek.

sobota, 13 maja:
Czarni Przedwojów – Orzeł Wojcieszów, godz. 16:00
Olimpia Kamienna Góra – Piast Bolków, godz. 16:00
Lechia Piechowice – KS Maciejowa, godz. 16:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie – Karkonosze II Jelenia Góra, godz. 16:00
niedziela, 14 maja:
Amfibolit Leszczyniec – Orzeł Mysłakowice, godz. 11:00
Halniak Miłków – Rudaw Janowice Wielkie, godz. 11:00
GKS Podgórzyn – Czarni Strzyżowiec, godz. 15:00
Skalnik Czarny Bór – Pub Gol Jelenia Góra 0-3 vo

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

× 3 = 18