Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Zmiana w ruchu na Ściegiennego

KAMIENNA GÓRA. Od 8 do 15 kwietnia na ul. Ściegiennego (od skrzyżowania z ulicą J. Lompy do Ronda Niepodległości) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. To w związku z transportem i montażem modułów domu komunalnego, budowanego przy tej ulicy.

Przyjedzie 27 modułów o wymiarach 12 × 4 m. To gotowe wykończone pomieszczenia mieszkalne i użytkowe. Fabryka wyposaża je w instalacje, okna i wyposażenie łazienek. Ekipa budowlana połączy je w całość w ciągu tygodnia.
Na całym odcinku ul. Ściegiennego od 8 do 15 kwietnia będzie obowiązywał całkowity zakaz parkowania. Codziennie w godzinach 22.00-10.00 ulica będzie wyłączana z ruchu na odcinku wskazanym na załączonych zdjęciach. Prace związane z montażem modułów będą odbywały się nocą. W tym okresie ul. Ściegiennego będzie drogą dwukierunkową, dojazd do poszczególnych nieruchomości będzie możliwy od strony ronda – PJP II.

Wykonawca zapewnia, że dołoży starań, by prace zostały wykonane jak najszybciej i były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców.

Źródło i FOTO: UM Kamienna Góra

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

− 2 = 1