Aktualności,  Kamienna Góra,  Regionalne

Nowe Rodzinne Warsztaty Plastyczne w CK

KAMIENNA GÓRA. Dzieci, młodzież i dorośli mogą korzystać z najnowszej oferty zajęć plastycznych kamiennogórskiego Centrum Kultury.

– Raz w miesiącu będziemy spotykali się na Rodzinnych Warsztatach Plastycznych, podczas których pod okiem instruktora wykonamy prace z wykorzystaniem różnorodnych technik rękodzielniczych. Nasze warsztaty to propozycja spędzania czasu wolnego adresowana do rodzin, a ich głównym celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do aktywności twórczej – informuje CK.

W zajęciach mogą uczestniczyć rodziny składające się z dzieci w wieku 7+ i młodzieży wraz z pełnoletnimi opiekunami, którymi mogą być rodzice, babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie itd. Grupa rodzinna może liczyć od 2 do 5 uczestników, wśród których przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia.

Pierwsze Rodzinne Warsztaty Plastyczne odbędą się w środę 29 marca o godzinie 16:00. Uczestnicy nauczą się wyplatać koszyczki z tzw. papierowej wikliny. Organizatorzy zapewniają wszelkie materiały plastyczne, narzędzia i akcesoria niezbędne do udziału w zajęciach. Prace wykonane podczas zajęć stają się własnością autorów.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej na stronie: https://bit.ly/3yHtY2r oraz w impresariacie CK. Uczestnicy będą przyjmowani według kolejności dostarczania kart.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Informacje:
– telefonicznie: +48 75 307 04 98; +48 75 744 28 75
– mailowo: anna.nelke@umkg.pl

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

24 ÷ = 4