Aktualności,  Sport

Transfery w klasie A

W grupie I jeleniogórskiej klasy A mam w tej chwili pięć naszych zespołów. Każdy z nich gra o inne cele. Na prowadzeniu po rundzie jesiennej są piłkarze Olimpii Kamienna Góra, którzy zapewne powalczą o awans, jednak to nie będzie łatwe. Wydaje się, że najgroźniejszym rywalem będzie Orzeł Mysłakowice. Pod koniec stawki plasuje się Skalnik Czarny Bór.

Olimpia Kamienna Góra

Lider jeleniogórskiej klasy A – Olimpia miała bardzo udane spotkania sparingowe. Zespół Pawła Nowaka będzie miał trzech nowych zawodników. Kadra zespołu powiększy się o 23-letniego obrońcę Kamila Trusiuka (na zdjęciu w czerwonym stroju), grającego do tej pory w GKS Orle Srebrzyszcze (klasa okręgowa Chełm), Kacpra Schabińskiego (wychowanka Orła Lubawka, a ostatnio występującego we Włókniarzu Chełmsko Śląskie oraz byłego juniora klubu Przemysława Winczę. Nikt z drużyny nie zgłosił, że chce zmienić barwy klubowe.

O pozostałych zmianach kadrowych w naszych drużynach: Amfibolicie Leszczyniec, Czarnych Przedwojów, Włókniarzu Chełmsko Śląskie i Skalnik Czarny Bór można przeczytać w dzisiejszym , papierowym wydaniu ID.

Zapraszamy do lektury

 

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

7 × = 28