Aktualności,  Regionalne

Sesja retro

GMINA KAMIENNA GÓRA. Zaproszenie dla mieszkańców na sesję zdjęciową retro. Wystarczy napisać maila, by wziąć udział w wyjątkowym projekcie!

„Imię Pani. Dogrywka” to projekt realizowany w gminie Kamienna Góra. To wyjątkowe połączenie dzieła literackiego z produktem turystycznym, a jego finalnym efektem będzie trasa turystyczna śladami, popularnego w regionie, komisarza kryminalnego Gustava Dewarta.
Realizacja projektu trwa, a efekty będą widoczne już niebawem!

Twórcy projektu zapraszają mieszkańców gminy Kamienna Góra i okolicy do wzięcia udziału w projekcie! Efektem prac będzie klimatyczna sesja zdjęciowa retro.
Na przełomie marca i kwietnia twórcy trasy turystycznej zaplanowali sesję fotograficzną w plenerze, w tych samych miejscach, które wcześniej opisał autor Krzysztof Koziołek. Do tej części projektu zostaną zaproszeni mieszkańcy gminy.

Każdy, kto chce wziąć udział w wędrówce i stać się częścią projektu, może przesłać zgłoszenie na adres: gustav.dewart@gminakg.pl. Gorąco zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

Sesja zdjęciowa z udziałem mieszkańców odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2023. Stroje z epoki będą pochodzić z Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu – kostiumy zapewnia organizator.


Krzysztof Koziołek – pisarz z Zielonej Góry, autor ponad dwudziestu powieści sensacyjnych, kryminalnych, thrillerów i kryminałów retro, w tym wspomnianej serii „Imię Pani” przygotuje sześć nowych epizodów z udziałem komisarza. Wydarzą się one w miejscach, które czytelnicy znają z kart powieści „Imię Pani”: w Krzeszowie, Betlejem, Ogorzelcu, Raszowie, Gorzeszowie i Kochanowie. Wszystkie odcinki mają się ze sobą łączyć nie tylko literacko – głównym zdaniem projektu jest stworzenie trasy turystycznej śladami komisarza kryminalnego Gustava Dewarta i sprawienie, aby turyści razem z nim wybrali się w tę wyjątkową wędrówkę.

Dodaj komentarz

Korzystając poniższego formularza możesz dodać komentarz.

+ 48 = 51